BREAKING NEWS

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep përgjigjen e prerë gazetarit

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep
x

Politike

“Kjo do të çonte në situatë kaotike”, Artan Hoxha tregon çfarë ka thënë ish-ambasadori Arvizu dhe zbulon frikën e tij më të madhe për zgjedhjet e 25 prillit

“Kjo do të çonte në situatë kaotike”, Artan

Ndërkohë që na ndajnë edhe rreth dy javë nga zgjedhjet e 25 prillit, gazetari Artan Hoxha ka zbuluar frikën e tij më të madhe në lidhje me këtë datë të rëndësishme për vendin tonë.

“E vetmja frikë që kam unë është rezultati. Arvizu në 2013 tha uroj të mos ketë rezultat të ngushtë. Kur shkohet aq afër konflikti antagonist mes palëve do të çonte në situatë kaotike. Por me problemin e numërimit të ngadaltë, krijohet amulli. Ne në Ballkan prodhojmë më tepër histori nga sa kemi këllqe të konsumojmë.”, shprehet Hoxha.