BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Politike

“Kjo është mafia dhe familja e saj”, Erion Braçe publikon videon që po ‘thyen’ rrjetin dhe pas SKANDALIN e rëndë për Lulzim Bashën dhe Sali Berishën

“Kjo është mafia dhe familja e saj”, Erion Braçe

Zv.kryeminisytri Erion Braçe ka shpërthyer mëngjesin e sotëm ndaj kryedemokratit Lulzim Basha dhe familjes së ish-kryeministrit Sali Berisha të cilët janë të përfshirë në skandalin e privatizimit të kompleksit ‘Partizani’.

Braçe shkruan se Bash ahesh pasi e ka firmosur vet këtë skandal dhe është njeri pa karakter.

Postimi i plotë:

PSE HESHT LYLZIM BASHA!

KANE VJEDHUR E

NUK JANE NGOPUR!

DUAN PUSHTET TE VJEDHIN PAFUND!

Grabitja e klubit PARTIZANI eshte historia me neveritese e nje FAMILJE BIOLOGJIKE,

FAMILJE POLITIKE,

qe u pasurua nga PUSHTETI!

Provat jane ne drite te diellit!

Por Sali Berisha hesht, Dhendri hesht, Krushku hesht, ministrat e perfshire me firma heshtin;

MBI TE GJITHA LYLZIM BASHA HESHT!

Ngaqe nuk kane cthone?

Ngaqe ju vjen turp?

Ngaqe kane frike?

Ngaqe kane ndryshuar?

JOOOOOOOOOOO!

Prej arrogances, harbuterise, mbipushtetit, mbipasurise, imunitetit-shumica.

Kurse Lylzim Basha,

njeriu i vjeter qe do pushtet te ri,

NUK FLET SE NUK KA KARAKTER, NUK KA BURRERI TE MARR PERGJEGJESI E MBAJ PERGJEGJESI, TE NDAHET NGA ATA; AI ESHTE SI TA, AI KA FIRMOSUR PER TA!

Eshte po aq i perfshire e i korruptuar sa ata, eshte FAMILJA!

Kjo eshte MAFIA DHE HESHTJA E SAJ!

Duhen zhveshur nga PASURIA E PAMERITUAR, E KERKOJNE TE GJITHE!

Më të lexuarat