Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Kjo është tradhtia e fundit e qeverive të korruptuara”, Ngjela nxjerr foton dhe lëshon paralajmërim ‘bombë’: Gjaku kërkon shpagim! Nuk do të shpëtojnë dot!

Postuar: 01/12/2019 - 13:57

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar sërish në rrjetet sociale, ku teksa publikon një foto të tijën shkruan se tërmeti është tradhtia e fundit e qeverive korruptive shqiptare. Sipas Ngjelës gjaku i të rënëve nga tërmeti kërkon shpagim.

“Duhet të shohim përpara. Viktimat dhe vuajtjet nga tërmeti, janë tradhtia e fundit e qeverive të korruptuara shqiptare. Nuk do të shpëtojnë dot. Gjaku i të rënëve nga tërmeti kërkon shpagim...”, shkruan Ngjela.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 15:13

Kryeministri Edi Rama në foltoren e Kuvendit, ku po diskutohet pr/buxheti i vitit 2020 tha se rrënojat e pallateve dhe godinave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit do të përdoren për të mbyllur fushën Porto Romanos

Postuar: 05/12/2019 - 14:37

Kryeministri Edi Rama së bashku me komisionerin e BE Janez Lenarčič, ishin sot në Vorë ku inspekt

Postuar: 05/12/2019 - 14:25

 Ish-deputeti i PD, Genc Pollo e ka vënë para përgjegjësisë kryeministrin Edi Rama me një py

Postuar: 05/12/2019 - 14:17

Me tone të forta, deputeti i opozitës së re Lefter Maliqi ka shpërthyer në akuza ndaj qeverisë &l

Postuar: 05/12/2019 - 14:01

Deputeti Kujtim Gjuzi ka deklaruar se rrogën e muajit Dhjetor nuk do ta tërheqë por do ta çojë në