BREAKING NEWS

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela nxjerr skenarin tronditës, zbulon kush e ka ‘fundosur’ Ilir Metën

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela
x

Politike

Kjo nuk pritej! Arben Ristani ‘kapet mat’ duke u përqafuar me deputeten socialiste (Dalin fotot)

Kjo nuk pritej! Arben Ristani ‘kapet mat’ duke u përqafuar me

Një përqafim mes ish-sekretarit të Përgjithshëm të PS, Arben Ristanit dhe deputetes socialiste Milva Ekonomi ka marrë vëmendje

Takimi ka ndodhur në koncertin e bamirësisë në mbështetje të grave me kancer gjiri, ku performoi sopranoja e famshme Ermonela Jaho.

Ndoshta ky event bamirësie ka ndikuar edhe tek dy kundërshtarët politikë, teksa kanë lënë pas mëritë dhe për një moment janë shfaqur mjaft miqësore me njëri-tjetrin.