BREAKING NEWS

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit për datën 6 korrik 2022

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x

Politike

“Koalicionit ‘Bravo-Brava’ do i lexoj poezinë ‘Ina-Ina’”/ Nuk përmbahet Ilir Meta, paralajmëron publikisht Ramën dhe Bashën: Të bëhen gati se...

“Koalicionit ‘Bravo-Brava’ do i lexoj poezinë

Presidenti i Republikës Ilir Meta theksoi sot gjatë një konference për mediat se aleati i tij i vetëm është populli i 2 marsit.

Meta iu përgjigj sot akuzave të kryeministrit Edi Rama se në këto zgjedhje të pjesshme lokale, ai dhe Berisha do të futen bashkë në koalicion.

“Meqë duan të më përfshijë me pahir po i paralajmëroj qetësisht, se janë mërzitur dhe nga poezitë e mira. Unë do të marr pjesë në garë në emër të popullit të 2 Marsit dhe përtej popullit të 2 marsit në kuptimin e mirë të fjalës. Të bëhen gati se pas ballafaqimit të parë që do jetë më e largëta 1 vit, koalicionit ‘Bravo-Brava’ që ka 8 vite që qeveris Shqipërinë, do ti recitoj poezinë që e ka bërë vetë shefi i koalicionit, atë ‘Ina-Ina’, por pas zgjedhjeve meqë u mërzitën ata me këto poezitë për Skënderbeun dhe Korçën”, u shpreh Meta.

“Poezinë e shefit të koalicionit Bravo-Brava’ do e dëgjojnë nga unë por kurrsesi në këtë institucion. Për ‘Ina-Inën’ do e dëgjojnë brenda një viti në rastin më të mirë”, shtoi Meta.

Më të lexuarat