BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Politike

“Koha për të menduar dhe vepruar”/ Meta del me mesazhin e koduar kërcënues, qytetarët i kthehen ashpër dhe nuk i lënë gjë pa thënë: O Like je president apo...(FOTO)

“Koha për të menduar dhe vepruar”/ Meta del me mesazhin e

Presidenti Ilir Meta i shqetësuar për shkrirjen e partisë së tij, LSI është angazhuar seriozisht në fushatë elektorale duke shkelur kështu mbi postin e rëndësishëm që mban.

Përmes një postimi në rrjetet sociale teksa thekson se Shqipëria zë vendin e parë në Europë për numrin e azilantëve ekonomikë, lëshon thirrjen e fortë se tani është koha për të menduar dhe vepruar për shqiptarët.

“Shqipëria zë vendin e parë në Europë për numrin e azilantëve ekonomikë, duke lënë pas edhe vende të sapodala nga lufta dhe konfliktet civile.

Një shqiptar ndihet sot më i pashpresë se një sirian, iraken dhe afgan.

Lufta efikase kundër varfërisë, zhdukja e monopoleve, anulimi i koncensioneve korruptive, rritja e prekshme e pagave dhe pensioneve, hapja e vendeve të reja të punës, ulja e taksave, krijimi i shanseve dhe i mundësive të reja për të rinjtë e ndalojnë shpopullimin.

KOHA PËR TË MENDUAR DHE VEPRUAR PËR SHQIPTARËT!”, shkruan Meta.

“Koha për të menduar dhe vepruar”/ Meta del me mesazhin e

Pikërisht në këtë postim të shumtë janë qytetarët që i komentojnë dhe i shkruajnë që shumë vonë u kujtuar për shqiptarët.

“Koha për të menduar dhe vepruar”/ Meta del me mesazhin e