BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x

Politike

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,

Aktivistja Evi Kokalari është shprehur se deputetit Flamur Nokës i është dhënë shumë pushtet në PD dhe sipas saj, ky pushtet duhet t’i hiqet pak.

E ftuar në emisionin “Review”, Kokalari theksoi se deputetja Albana Vokshi është shumë e zonja dhe është një aset në PD.

“Albana është shumë e zonja, problem është se Albana është trajnuar nga Jemin Gjana. Problemi është se vetë nuk është hedhur asnjëherë në votë. Ndërkohë të gjithë zgjedhjet është ajo që i shikon dhe I bën. Unë e quaj aset atë, nuk do ta largoja kurrë nga PD-ja. Flamur Noka është shumë besnik për PD, është një njeri që nuk ka kurrë në mendje për të shkatërruar PD dhe për të marrë karrigen e Berishës. Për mua këto mjaftojnë që ai të jetë në PD, por duhet t’i hiqet pak pushtet”- tha ajo.

Më të lexuarat