Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kolegji zgjedhor rikonfirmon 30 qershorin, Erion Isai ‘shtang’ me lëvizjen, dalin pamjet (Me kë shoqërohet)

Postuar: 25/06/2019 - 09:52

Aktorët e Portokallisë janë mbledhur bashkë në një natë plot gëzim e hare, ku shfaqen duke kërcyer me në krye të valles Erjon Isain.

Xhemi Shehu ka ndarë disa momente të bukura, nga një darkë ku kanë marrë pjesë të gjithë aktorët e Portokallisë. Me në krye Erion Isain që tërheq vallen i pari, aktorët e emisionit të humorit duken të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Në një natë të paharruar aktorët e humorit kanë gëzuar duke i uruar suksese Erion Isait që kandidon për kryetar bashkie për rrethin e Kolonjës.

Gjithashtu në videot e postuara nga Xhemi Shehu duket dhe Salsano Rrapi, i cili në një moment shkon dhe i hedh lek orkestrës që po mbante në këmbë aktorët e Portokallisë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 11:55

Pas përfundimit të takimit që zhvilloi ditën e sotme me kreun e shtetit, Ilir Meta, ka dalë në një prononcim për mediat, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ku parashtroj kërkesat kryesore, për zgjedhje të p

Postuar: 19/11/2019 - 11:54

Pas zhvillimit të tryezës së dytë për Reformën Zgjedhore, ish-kryetari i KQZ, Kristaq Kume, në nj

Postuar: 19/11/2019 - 11:46

Deputeti i opozitës parlamentare Ralf Gjoni nuk e fshehu dyshimin se dy forcat më të mëdha politi

Postuar: 19/11/2019 - 11:45

Deputeti i opozitës, Arlind Çaçani ka reaguar sot sa i takon Buxhetit te vitit 2020, i cili po di

Postuar: 19/11/2019 - 11:42

Presidenti Ilir Meta zhvilloi sot një takim me kryetarët e partive të Opozitës së Bashkuar, drejt

Postuar: 19/11/2019 - 11:37

Pas takimit 90 minutash me Presidentin Ilir Meta, Basha dhe aleatët e tij opozitarë preferuan të

Postuar: 19/11/2019 - 11:33

Prej orës 10:00 po zhvillohet tryeza e dytë e organizuar nga OSBE-ja për reformën zgjed