BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Politike

Komenti që po thyen rrjetin: Pse në lojërat olimpike duhej çuar Ilir Meta...

Komenti që po thyen rrjetin: Pse në lojërat olimpike duhej

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me renditjen në vendin e katërt në botë të peshëngritësit Briken Calja.

Meta përmes një postimi në rrjetin social Facebook shkruan se vetëm 1 kg ishim larg medaljes olimpike.

Ndër të tjera kreu i shtetit shkruan se ky ishte përfaqësim dinjitoz i përfaqësuesit Briken Calja.

Por vëmendjen më të madhe nuk e ka marrë reagimi i Metës, por komenti i një ndjekëse i cili po bën xhiron në rrjetet sociale.

Ajo ironizon presidentin duke i përmendur dy "profesionet e tij" që Meta nuk i harron kurrë: peshëngritjen dhe floririn.

Më të lexuarat