Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Komentuesi i frikësuar për ardhjen e sirianëve, Rama: Merru me ndonjë gjë të hajrit!

Postuar: 23/06/2018 - 21:23

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar të tjera detaje rreth projektit “Smile Albania”. Nëpërmjet një videoje të publikuar, Rama bën me dije se nga 1 korriku, ekipet ‘Smile Albania’ do t’u urojnë turistëve mirseardhjen në Shqipëri Ndërkohë ajo që bie në sy, është komenti i një qytetari i cili flet për ardhjen e 600 mijë sirianëve në Shqipëri, ndërkohë Rama i kërkon të mos humbë kohën duke e cilësuar këtë çështje idiotësi të madhe.

Qytetari: Nëse është e vërtetë që Shqipëria ti marr 600 mij imigrantë te Sirisë, ather do te ket pasoja katastrofale per Shqiptaret ne Balkan.

Edi Rama Vella, merru me ndonje gje te hajrit, qofte edhe gjume, me mire se sa te humbasesh kohen me nje idiotesi kaq te madhe!

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/09/2018 - 22:13

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka rikthyer edhe njëherë në vëmendje ngjarjen e rëndë, ku u gjet i vdekur Shkelzen Qordja, shoferi i ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj.

Postuar: 19/09/2018 - 22:01

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se nëse opozita del në rrugë për të protestuar

Postuar: 19/09/2018 - 21:35

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi shprehet pro ngritjes së një komisioni për të hetuar atë që e

Postuar: 19/09/2018 - 20:56

Artan Hoxha ka komentuar masakrën e Lushnjes,  ku u vra Zamir Latift dhe Jurgen Hoxha.

Postuar: 19/09/2018 - 20:50

Në emisionin ‘FAKT’ kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar se pse Shpëtim Idr

Postuar: 19/09/2018 - 20:16

Pas takimit me artistët për çështjen e Teatrit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka da

Postuar: 19/09/2018 - 19:52

Zv/Kryeministrja Senida Mesi priti sot në një takim Ministrin e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë së