BREAKING NEWS

Pastrimi i parave, autoritetet verifikime në Londër e Athinë për llogaritë e dyshimta, të rrezikuar gjyqtarë, prokurorë dhe politikanë

Pastrimi i parave, autoritetet verifikime në Londër e Athinë
x

Politike

Koronavirusi po kërcënon botën, Rama jep mesazhin e rëndësishëm për qytetarët: Paniku është shumë më i madh se rreziku, nuk duhet që të dëgjojnë...

Koronavirusi po kërcënon botën, Rama jep mesazhin e

Kryeministri Edi Rama duke folur për koronavirusin është shprehur se lajm i mirë është që kjo epidemi nuk prek fëmijët.

“Prek moshat më të larta dhe ne i kemi marrë masat për të garantuar karantinimin. Historinë me karantinën në spitalin e Kavajës, njerëzit nuk duhet që t’i dëgjojnë. Është çështje menaxhimi. Paniku është shumë më i madh se rreziku real. Ajo që do t’u themi shqiptarëve është se duhet pak më shumë besim. T’i referohemi për të qënë pak më të qetë. Të mbyllim kufijtë është ideja më absurde. Kjo është një betejë që është njësoj me vendet e tjera”, deklaroi Rama.

Më të lexuarat