Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Politike

Koronavirusi/ Rama mbledh ministrat në një video-konferencë online, ja çfarë po diskutojnë

Koronavirusi/ Rama mbledh ministrat në një video-konferencë

Para pak minutash, kreu i qeverisë Edi Rama ka nisur një mbledhje online me ministrat. Arsyeja e kësaj mbledhje është situata e shkaktuar nga COVID-19.

Më të lexuarat