BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Politike

KQZ i dha ‘goditjen e fortë’ PD dhe LSI, Kreshnik Spahiu bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do të ndodhë nesër

KQZ i dha ‘goditjen e fortë’ PD dhe LSI, Kreshnik Spahiu

Ditën e sotme KQZ zyrtarizoi rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në 11 qarqe të vendit. Lidhur me këtë ka reaguar avokati i njohur Kreshnik Spahiu. “PD-LSI s’ka rregjistruar asnjë ankesë. Nesër fillon lufta drejt fitores”, shkruan Spahiu.

Postimi i Spahiut

KQZ zyrtarizoi rezultatin e zgjedhjeve.

- PD-LSI s’ka rregjistruar asnjë ankesë.

Nesër fillon lufta drejt fitores

Më të lexuarat