BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Politike

Krah dy këngëtareve të njohura shqiptare, deputeti i Kuvendit shfaqet si asnjëherë më parë (FOTO)

Krah dy këngëtareve të njohura shqiptare, deputeti i Kuvendit

Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar foto nga qyteti i Krujës, ku k pozuar në krah të dy këngëtareve të njohura, Maja dhe Lori.

Në njërën nga fotot, Gjuzi shfaqet i veshur edhe me kostum popullor, ndërsa Krujën, e konsideron “zonën elektorale të deputetit opozitar konservator”

“KRUJA E HEROIT KOMBETAR GJERGJ KASTRIOT SKANDERBEG

ME KOSTUM TE IS BOLETINIT

NE MES ME MBRETERESHEN VLONJATE TE MUZIKES Maja E DUKEVE TE ORIKUT DHE PO ASHTU ME PRINCESHEN MUZIKOLOGE E MREKULLUESHMJA Lori E DARDANISE, MESOJENEI QE Lori ASHT NGA PARIS I VOGEL ALBANIA, KORCA E SERENATES TONE gj.k

VO. Ej mos HARRO JEMI NE ZONEN ELEKTORALE TE DEPUTETIT OPOZITAR Konservator!”, shkruan Gjuzi.