BREAKING NEWS

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e Posaçme merr vendimin për Nuredin Dumanin, pasi ‘zbërtheu’ prapaskenat e errëta të bandave që veprojnë në vendin tonë

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e
x
BREAKING NEWS

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri...

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon
x
BREAKING NEWS

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në banjë, unë përkëdhela ...’, Dumani zbardh detaje të rënda për grabitjen e shtëpisë së emrit të njohur! U veshën si policë të anti-drogës për të grabitur 500 mijë euro

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në
x
BREAKING NEWS

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi që u arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep
x
BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x

Politike

Kreshnik Çollaku jep mesazhin e fortë: Non grata e Berishës u prodhua...

Kreshnik Çollaku jep mesazhin e fortë: Non grata e Berishës u

Më shumë sesa një përplasje Basha-Berisha, “luftën” në PD, Kreshnik Çollaku e sheh si një qasje pro apo antimaerikane.

“E gjithë kjo situatë në mënyrë të gabuar impostohet si rivalitet mes Bashës dhe Berishës. Ka një problematikë që u prodhua jashtë PD dhe nuk mund të zgjidhet brenda saj. Kjo situatë po përzihet dhe u përzie brenda PD. Këtu përzihen problematika të një partie, karriera të ndërprera, pakënaqësi opozitare, simpati etj. Çështja që mbetet është qëndrimi i PD në raport me SHBA. Unë jam në këtë pozicion jo për shkak të një simpatie apo antipatie për dikë. Mendoj se vendimi i Bashës ishte vendim i drejtë. Nuk mund të hynim në një kur përplasjeje me aleatin tonë, SHBA. Në mënyrë të pavetëdijshme mund t’u krijohet terreni platformave antiamerikane”, tha ai për MCN Tv.

Më të lexuarat