BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Politike

Kreshnik Spahiu kap "mat" ish-kryeministrin, publikon fotot që "fsheh" Sali Berisha

Kreshnik Spahiu  kap "mat" ish-kryeministrin, publikon fotot që

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër reagim sot pas deklaratave të forta të Yuri Kim ndaj tij. Berisha vijon të publikojë foto më zyrtarë të lartë amerikanë, si për të treguar lidhjet e forta ndër vite me Amerikën.  

“Me dy burra te medhenj te kombit amerikan qe bene historine! Miq te mi ne Vlore 25 vjet me pare. sb”, shkruan Berisha ditën e sotme në Facebook në foton me ish-Presidentin e ndjerë amerikan George H.W. Bush dhe Gjeneralin Collin Powell.

Por ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu i ka nxjerrë Berishës dhe fotot nga komunizmi duke i kërkuar që të publikojë të gjitha fotot.

“Doktor, publikoji të gjitha fotot, jo vetëm të fundit...”, shkruan Spahiu.

Më të lexuarat