BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x

Politike

Kreshnik Spahiu nxjerr ‘blof’ Sali Berishën, plas deklaratën e fortë: Ja si po gënjen

Kreshnik Spahiu nxjerr ‘blof’ Sali Berishën, plas

Juristi i njohur Kreshnik Spahiu lidhur me deklaratat e fundit të ish-kryeministrit Berisha tha se ky i fundit po gënjen diasporën. Spahiu ka kujtuar momentin kur Berisha refuzoi projekt-ligjin:  “1 komb, 1 pasaportë”.

Postimi i Spahiut

FAKTE: “Pse Berisha e gënjeu dje diasporën”

Dje Berisha i premtoi diasporës dhe Kosovës që nëse do bëhet për herë të 3 kryeministër do shpërndaj pasaportë shqiptare.

Në foto mund të shikoni dhjetra protesta te mia kuqezi, para kryeminististrisë kur Berisha refuzoi projekt-ligjin:

“1 komb, 1 pasaportë” duke e bërë Shqipërinë shtetin e vet?m në botë, që refuzon dhënien e shtetësisë për shkak të kombësisë.

Çdo shtet i jep pasaportë dhe shtetsi qytetarve prej gjakut dhe origjinës, të paktën një prind, nëna apo babi. Sali Berisha i mohoi 10 milion shqiptarve nga Kosova, Tetova, Shkupi, Struga, Ulqini, Presheva etj dhëniem e shtetsisë shqiptare.

Sali Berisha votoi kundër ligjit dhe sulmoi Protestat Kuqezi.

Zyrtarisht Berisha mblodhi parlamentin dhe votoi shkarkimin tim nga KLD me motivin: “Për prishje të mardhënieve me Greqinë dhe kundërshtim i censusit me baza etnike”

Shikoni foto dhe parrlullat: “1 komb, 1 pasaportë” pikërisht në dyert e Kryeministrit Berisha 2.

A besoni që Berisha 3 do jetë patriot i një kauze që tradhëtoi 32 vjet?

Kreshnik Spahiu nxjerr ‘blof’ Sali Berishën, plas

Më të lexuarat