BREAKING NEWS

Arrestohet në Korçë mashtruesi i tmerrshëm, ishte shpallur në kërkim në disa qytete, si tentoi t’i shpëtonte policisë gjatë operacionit/ Shokon me ato çfarë i gjejnë në makinë (EMRI)

Arrestohet në Korçë mashtruesi i tmerrshëm, ishte shpallur
x

Politike

Kreshnik Spahiu nxjerr foton e Ilir Metës: Po lexon një libër mbrapsht

Kreshnik Spahiu nxjerr foton e Ilir Metës: Po lexon një libër

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu tha se pas një analize në  rrjetet sociale të presidentit Ilir Meta kishte dalë në përfundimin se ai ka më shumë foto me qenë e mace se me zyrtarë

Në një reagim në rrjetet sociale Spahiu shprehet me ironi se pas kritikave të tij presidenti ka reflektuar dhe ka poyuar duke lexuar një libër “mbrapshtt”.

Spahiu shkruan:

“Pas kritikave të mija që del foto më shumë me qen dhe mace sesa me president shtetesh të huaj, sot Ilir Meta reflektoi dhe pozoi duke lexuar një libër “mbrapsht”. --------”