BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Politike

Kreshnik Spahiu nxjerr foton nga takimi i Lulzim Bashës me ministrin e Jashtëm grek, tregon detajin e rëndësishëm që mungon

Kreshnik Spahiu nxjerr foton nga takimi i Lulzim Bashës me ministrin e

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka publikuar një foto nga takimi i Lulzim Bashës me ministrin e Jashtëm grek. Spahiu pikas detajin e rëndësishëm dhe pyet se pse në takim ishte vetëm flamuri i Greqisë dhe ai bardh e blu.

“Pse Lulzim Basha takon ministrin e Jashtëm grek pa flamurin tonë kombëtar kuqezi, por vetëm të Greqisë dhe bardheblu?”, shkruan Spahiu në postimin e tij.

Kreshnik Spahiu nxjerr foton nga takimi i Lulzim Bashës me ministrin e