BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Politike

Kreshnik Spahiu publikon videon që po qarkullon me shpejtësi në rrjet: Dërgojani Lulzim Bashës

Kreshnik Spahiu publikon videon që po qarkullon me shpejtësi në

Avokati i njohur Kreshnik Spahiu ka publikuar pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit ku shumë të rinjë presin protagonistët e emisionit Përputhen.

“Video sa 1000 fjalë: Populli shqiptar, derdhet në sheshe për të pritur beqarët e “Për’puthen”. Foto, video, lot, puthje, shkulje flokësh.....

Dërgojani opozitës shqiptare dhe Lulzim Bashës ta kuptoj se në çfarë nivelesh të ulta popullariteti ka ngel”, shkruan Spahiu.

Më të lexuarat