BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda me akuza të forta: Ma ka vrarë shteti, sot do të mbushte 22 vjeç

Tragjedia e Gërdecit/ Humbi djalin vetëm 7 vjeçar, Zamira Durda
x
BREAKING NEWS

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do të jetë i pranishëm

Protesta e thirrur nga Sali Berisha, habit Gazment Bardhi, zbulon nëse do
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara të Ramës, mos u fshihni pas fustanit të Alibeajt

Nuk përmbahet Bushati, ‘shpërthen’ keq ndaj Bardhit: Zara
x
BREAKING NEWS

Përmendja e Ramës në çështjen “McGonigal”/ Berisha jep lajmin, zbulon lëvizjen e radhës: Shqipëria vërshon drejt Tiranës, ja DATA

Përmendja e Ramës në çështjen
x
BREAKING NEWS

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit: Deputetë pa sens protagonizmi dhe identitet politik

Plas keq në studio, Bushati shpërthen keq ndaj Gaz Bardhit:
x
BREAKING NEWS

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat: Duket sikur historitë përsëriten me personazhe të ndryshme

Hetimi për skandalin “McGonigal”, gazetarja Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me ish-zyrtarin e FBI? Habit me përgjigjen Gazment Bardhi

Misteri i heshtjes/ Pse nuk flet Basha për skandalin e Ramës me
x
BREAKING NEWS

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja çfarë çova në SPAK

Dosje për Ramën? ‘Zbërthehet’ Gazmend Bardhi: Ja
x

Politike

Kreu i “Foltores”: S’ka akt më të turpshëm se mbylla e kolegjit turk

Kreu i “Foltores”: S’ka akt më të turpshëm se

“S’ka kat më turpshëm, më poshtërues sesa të mbyllesh kopshte e shkolla fëmijësh se gjoja janë të lidhur me terroristë në Turqi. Pa asnjë fakt.  Akti i vetëm gjejnë një oligarkë të klientelës për të thënë se e kam blerë unë godinën.  I them Sinan Idrizit mos e bë veten në këtë mënyrë se do përgjigjesh për këtë. Mos luaj në interesa kombëtare. Nëse Turqia do të respektojë Shqipërinë si vend sovran s’do mundet kurrë të diktojë mbyllje çerdhesh dhe shkollash. Ne jemi parti e interesit kombëtar, ne nuk mund të lejojmë që vendimet ndaj nesh të merren në Beograd dhe Ankara. Kanë ikur ato kohëra”, nënvizoi dje ish-kryeministri Berisha para anëtarëve të Këshillit Kombëtar.