Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kreu i FRPD-së i përgjigjet Veliajt: Vezët janë simbol, ti meriton burgun

Postuar: 14/06/2018 - 17:23

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi, ka reaguar pas deklaratave e të bëra nga kryebashkiaku Erion Veliaj, i cili sulmin me vezë e krahasoi me sulmet e ISIS.

Në reagimin e tij, Këlliçi i kujton Veliajt se vezët janë simbol, por në të vërtetë kryebashkiaku meriton burgun pasi është një vrasës.

Postimi i Këlliçit:

Vezët janë simbol sepse Erion Veliaj i çertifikuar si vrasës meriton burgun.

Blerja e drejtësisë me kulla dhe lekë nuk do të zgjasë shumë. Vrasja e Arditit është vepër e jotja Erion Veliaj dhe s’do ta harrojmë derisa sa drëjtësia të vendoset në vend.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/01/2019 - 09:30

 Mazhoranca qeverisëse pritet që shumë shpejt të eliminojë çdo pengesë që ka shfaqur presidenti Ilir Meta për emërimin e ministrave të rinj.

Postuar: 19/01/2019 - 09:20

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi hodhi dje një deklaratë shpotitëse në drejtim të Presidentit të

Postuar: 19/01/2019 - 09:10

Thirrjet e opozitës për revolta popullore avokati Spartak Ngjela i përkthen si tregues frike.

Postuar: 19/01/2019 - 07:59

 Komisioni i Pavarur i Kualifikimit zbardhi ditën e djeshme vendimin e plotë për ish-gjyqtar

Postuar: 19/01/2019 - 07:58

 Presidenti Ilir Meta u ka dhënë fund tentativave për të bllokuar qeverinë.

Postuar: 19/01/2019 - 07:57

 Ish-kryeministri Sali Berisha është irrituar dje me presidentin Ilir Meta.

Postuar: 19/01/2019 - 07:51

 Prokuroria e Krimeve të Rënda duket se ka kopsitur dosjen për ish-ministrin e Brendshëm, Sa