BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Politike

"Kriza do zgjidhet", aleati i jep paralajmërimin e fortë Bashës

"Kriza do zgjidhet", aleati i jep paralajmërimin e fortë

Aleati i Bashës dhe njëherësh kreu i PAA, Agron Duka shprehet se një ditë kriza politike do të zgjidhet, ama sipas tij kjo ditë duket larg.

“Kriza do të zgjIdhet një ditë por nuk besoj se është e afërt. Ama populli shqiptar e paguan këtë krizë. Politikanët shqiptarë duhet të mendojnë për një zgjeidhje të krizës sepse ata do të japin llogari', tha Duka, ndërsa për mundësinë e një takimi tjetër Rama-Basha, ai shtoi 'Besoj se Basha takim tetë a tetë paragjykohet nga të gjithë dhe mendoj që nuk bëhet. Pastaj vendos Basha nëse bëhet apo jo, ama unë nga ana ime do thëm është e gabuar.'

 

Më të lexuarat