BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Politike

“Kryebashkiaku i PS i dënuar"/ Deputeti i njohur nxjerr dokumentin dhe i plas faktet e forta: Këta kandidatët e Rilindjes gjithmonë nuk mbajnë mend kur vjen puna tek zullumet që bëjnë

“Kryebashkiaku i PS i dënuar"/ Deputeti i njohur nxjerr

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka denoncuar kryebashkiakun e Kuçovës, Kreshnik Hajdari se rezulton i dënuar në Greqi.

“I mban mend te gjitha edhe tenderat fët e fët, edhe politiken, por qe eshte denuar ne Greqi nuk e mban mend”, thotë Vasili, duke iu referuar reagimit të Hajdarit në rrjetet sociale.

“Perfundimisht je i madh Edi Rama, ku i kap mor shejtan gjithmone keta Kandidatet per faqe te zeze. Çudi e madhe me keta kandidatet e rilindjes gjithmone memorja nuk ju punon kur vjen puna tek denimet ose tek emrat, qe nderrojne apo zullumet e tjera….qe bejne”, shkruan Vasili.

Postimi i plotë:

Ne Kuçoven plot me njerez te ndershem e punëtore Rames dora i shkon vetem te nje i denuar si ky Hajdari.

“Kryebashkiaku i PS i dënuar"/ Deputeti i njohur nxjerr

Ky Kreshnik Hajdari i mban mend te gjitha edhe tenderat fët e fët, edhe politiken, por qe eshte denuar ne Greqi nuk e mban mend.

Perfundimisht je i madh Edi Rama, ku i kap mor shejtan gjithmone keta Kandidatet per faqe te zeze.

“Kryebashkiaku i PS i dënuar"/ Deputeti i njohur nxjerr

Çudi e madhe me keta kandidatet e rilindjes gjithmone memorja nuk ju punon kur vjen puna tek denimet ose tek emrat, qe nderrojne apo zullumet e tjera….qe bejne.

“Kryebashkiaku i PS i dënuar"/ Deputeti i njohur nxjerr

Te lumte Edvin vetem per kete s’te arrin dot opozita, qe gjithmone vë nga keta kandidatet “pa vlere” si profesore, mjeke intelektuale, ushtarake e njerez te ndershem.

Edi, ti mos ju nda vella ketyre kandidateve me nga dhjete emra e me nje thes denime, qe gjithmone i harrojne se kujtesen jua ka prishur Saliu.

P.S Me qe ky Hajdari s’ka memorje ja ku e ka vendimin e denimit ne Greqi dhe formularin e dekriminalizimit ku ka genjyer.

Më të lexuarat