Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kryemadhi: Ata që dolën në radhë për dekodera, janë ata që shohin telenovela

Postuar: 11/09/2018 - 21:48

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha se shqiptarët nuk janë të varur nga politika në ekranet e televizioneve.

Duke folur për radhët e gjata për blerjen e dekoderave, pas ndërprerjes së transmetimeve analoge, Kryemadhi tha se ata që dolën në radhë, janë ata që shohin telenovelat dhe jo edicionet e lajmeve.

“Ata që ishin në radhë nuk janë aty se presin të shikojnë edicionin e lajmeve. Por janë ata që shikojnë telenovela” tha Kryemadhi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 3. Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2018 - 10:30

Departamenti Amerikan i Shtetit i ka dhënë dje një goditje të fortë opozitës sa i takon vetingut në politikë.

Postuar: 21/09/2018 - 10:15

Kryeministri Edi Rama ka folur dje për çështjen e kufijve Kosovë-Serbi.

Postuar: 21/09/2018 - 10:04

Opozita e bashkuar u zhvendos dje në Vlorë ku zhvilloi dhe mbledhjen e radhës në shenjë proteste

Postuar: 21/09/2018 - 10:03

Kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Bujar Leskaj ka nënshkruar rinovimin e Marrëveshjes dh

Postuar: 21/09/2018 - 10:00

Ndërkombëtarët duket se kanë një synim të qartë: përfundimin me sukses të procesit të vetingut dh