Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kryemadhi e thotë troç: Kjo është beteja që ka humbur Meta me Ramën

Postuar: 24/06/2019 - 22:36

Kryetarja e LSI dhe njëherësh bashkëshorte e presidentit, Monika Kryemadhi tregoi të vetmen betejë që sipas Meta ka humbur me Ramën.

Meta ka humbur vetëm një betejë me Ramën tha Kryemadhi në 'A Shoë', ndërsa tregoi se beteja e humbur ishte kriminalizimi i vendit duke shtuar dhe arsyet.

'Meta i la autoritet të plotë mbi Ministrinë e Brendshmje dhe u kanabizuar vendi. I la autoritet mbi Ministrinë e Mbrojtjes dhe u fikën gjithë radarët. I la në dorë buxhetin e shtetit', tha kryetarja e LSI, ndërsa e pyetur nga moderatori Krasta se përse Meta e bëri këtë ajo shtoi sepse u tregua i pavëmendshëm.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 17:57

Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla ka deklaruar se presidenti i Republikës po vepron në mënyrë antikushtetuese në lidhje me Gjykatën Kushtetuese.

Postuar: 18/11/2019 - 17:56

Vendimi i Presidentit Ilir Meta për të mos pranuar në zyrë ambasadorin e OSBE-së në Tiranë, Bernd

Postuar: 18/11/2019 - 17:50

Presidenti i Republikës, Ilir Meta u takua në Presidencë me e Asamblesë Parlamentare të OSBE-së,

Postuar: 18/11/2019 - 17:20

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla i ftuar në “News 24” komentoi &nbsp

Postuar: 18/11/2019 - 17:10

Pasi presidenti Ilir Meta shpalli non-grata në ambientet e presidencës, ambasadorin e OSBE në Shq

Postuar: 18/11/2019 - 17:03

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi i është përgjigjur menjëherë reagimit të zëdhënëse

Postuar: 18/11/2019 - 16:58

Ish deputeti demokrat, Flamur Noka, mbështet vendimin e presidentit Ilir Meta për të shpallur &ld