BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Politike

Kryemadhi përballet me një situatë të sikletshme dhe nuk e përmban dot veten në Fier, shkrihet së qeshuri: Me qetësi dhe dashuri thotë Ilir Meta!

Kryemadhi përballet me një situatë të sikletshme dhe nuk e

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi po zhvillon një takim elektoral në qytetin e Fierit. Gjatë fjalimit, Kryemadhi është përballur me një situatë të sikletshme. Teksa shpaloste programin për rininë dhe ekonominë të LSI për Shqipërinë, kandidatja për deputete ka nisur që të qeshë.

Ndërsa ka shtuar: Me qetësi dhe dashuri thotë Ilir Meta! Dhe më pas ka vijuar normalisht fjalimin e saj.

Më të lexuarat