Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kryemadhi sulmon ndërkombëtarët: Kanë gisht në kanabizimin e Shqipërisë

Postuar: 19/09/2018 - 21:35

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi shprehet pro ngritjes së një komisioni për të hetuar atë që e quan “kanabizimin e Shqipërisë” dhe që sipas saj, nisi pas aksionit të policisë së Lazarat.

Sipas Kryemadhit, ka ndërkombëtarë që kanë qenë “pjesë e këtij komploti dhe kësaj skeme të kanabizimit të Shqipërisë”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 18:32

Deputeti demokrat Myslim Murrizi, i njohur për vulgaritetin me të cilin komunikon me qytetarët, ka përcjellë një konstatim të ri për shqiptarët.

Postuar: 17/10/2018 - 17:57

Ditën e sotme në rrjet qarkulloi një video komike, ku ishte montuar imazhi i kryeministrit Edi Ra

Postuar: 17/10/2018 - 17:39

Analisti Fatos Lubonja i është përgjigjur sot në rubrikën “Opinion” në Nws24 deklarat

Postuar: 17/10/2018 - 17:31

 Nënkryetari i PD-s, Edi Paloka shkruan se Kryeministri dhe Prokurorja e Përgjithshme e Përk

Postuar: 17/10/2018 - 16:58

Deputeti demokrat, Agron Shehaj, në një postim të bërë në Facebook ka njoftuar se ka krijua një a

Postuar: 17/10/2018 - 16:43

Kryeministri Edi Rama, gjatë mbledhjes së Komisionit të Ekonomisë, është shprehur se buxheti i vi

Postuar: 17/10/2018 - 16:38

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka deklaruar se buxheti i vitit të ardhshëm do të jetë më i la