BREAKING NEWS

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Politike

Kryemadhi sulmon ndërkombëtarët: Kanë gisht në kanabizimin e Shqipërisë

Kryemadhi sulmon ndërkombëtarët: Kanë gisht në

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi shprehet pro ngritjes së një komisioni për të hetuar atë që e quan “kanabizimin e Shqipërisë” dhe që sipas saj, nisi pas aksionit të policisë së Lazarat.

Sipas Kryemadhit, ka ndërkombëtarë që kanë qenë “pjesë e këtij komploti dhe kësaj skeme të kanabizimit të Shqipërisë”.