BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Politike

Kryeministri i përgjigjet menjëherë Presidentit: Unë s’gënjej, Ilir Meta e ka shkruar vetë se...

Kryeministri i përgjigjet menjëherë Presidentit: Unë

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur deklaratave të Presidentit Ilir Meta për platformën me 8 pika të propozuar nga kreu i shtetit.

Në mesazhin e tij në Twitter, Rama shkruan se ai nuk gënjen dhe këtë e ka shkruar vetë, Ilir Meta.