BREAKING NEWS

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe 2 mijë të vdekur brenda ditës

SHBA bilanc lufte, reth 400 mijë të infektuar në total  dhe
x

Politike

Kryeministri Rama e ironizoi në emision me fallxhoren, reagon menjëherë Presidenca: Do takohesh shumë shpejt me...

Kryeministri Rama e ironizoi në emision me fallxhoren, reagon

Presidenca ka reaguar menjëherë pas deklaratave ironike të kryeministrit Edi Rama në një emision "Real Story"

“Gruaja e Bilalit do përballet shumë shpejt me popullin!”, është mesazhi i “koduar” që ka postuar pak çaste më parë në rrjetet sociale këshilltari për media i presidentit Meta, Tedi Blushi.

Kryeministri Rama ironizoi presidentin Meta duke thënë “çfarë s’pret nga ai”, kur u pyet për deklaratën e kreut të shtetit se “populli do të shpërndajë parlamentin”- “Po popullin ku e ka ky, në WhatsApp?”, shtoi Rama.

Kryeministri Rama e ironizoi në emision me fallxhoren, reagon