BREAKING NEWS

Ulen rastet e reja me COVID, Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur 24 orët e fundit

Ulen rastet e reja me COVID, Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Politike

Kryeministri Rama e nis ditën në mënyrën më të bukur, nxjerr foton nga ky vend i rrallë i Shqipërisë

Kryeministri Rama e nis ditën në mënyrën më të

Kryeministri Edi Rama ka uruar mirëmëngjes ditën e sotme me pamjet spektakolare nga Maja e Shenjtë e Tomorrit. Siç duket nga pamje kjo bukuri e Shqipërisë është zbardhur nga dëbora.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES

dhe me këtë peizazh përrallor nga Maja e Shenjtë e Tomorrit, ju uroj një të dielë të qetë

Kryeministri Rama e nis ditën në mënyrën më të

Më të lexuarat