BREAKING NEWS

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën Zgjedhore, SHBA hedh hapin e rëndësishëm, zyra e shtypit të ambasadës njofton lëvizjen e Yuri Kim ditën e sotme

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën
x

Politike

Kryeministri Rama i publikoi foton, vjen reagimi i menjëhershëm i Lulzim Bashës: Mbaj përgjegjësi

Kryeministri Rama i publikoi foton, vjen reagimi i menjëhershëm i

Kryeministri, Edi Rama, ka ironizuar deklaratat e kreu të PD-së Lulzim Basha se qeveria shqiptare dhe vetë Kryeministri janë përgjegjës për dështimin e hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE-në.

 

Basha i është përgjigjur menjëherë duke i kërkuar që të mbajë përgjegjësi.

Lulzim Basha shkruan:

"Kot fshihesh me lojëra fjalësh. Nuk ka citat në botë ti mbulojë dështimet e tua. Pikë. BE të ka refuzuar ty! Mbaj përgjegjësi."

 

Më të lexuarat