BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Politike

Kryeministri Rama i shkon në zyrë Behgjet Pacollit, dalin pamjet nga tryeza e tyre e përbashkët (FOTO)

Kryeministri Rama i shkon në zyrë Behgjet Pacollit, dalin pamjet nga

Kryeministri Edi Rama që prej ditës së djeshme po zhvillon një tur takimesh në Kosovë.

Pas takimit me kreun e LDK-së, Isa Mustafën, kryeministri Rama i ka shkuar sot në zyrë Behgjet Pacollit, kryetarit të Aleanca Kosova e Re.

Rama ka shpërndarë edhe një foto në rrjetet nga ky takim ku të gjithë shfaqen të qeshur në tryezën e përbashkët.

Kryeministri Rama i shkon në zyrë Behgjet Pacollit, dalin pamjet nga