BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Politike

Kryeministri Rama jep lajmin FANTASTIK

Kryeministri Rama jep lajmin FANTASTIK

Kreu i qeverisë ka bërë me dije se kanë mbërritur mbrëmjen e sotme 11,700 doza të tjera të vaksinës Pfizer.

Postimi i Ramës

11,700 doza të tjera të vaksinës Pfizer sapo kanë mbërritur në Shqipëri - pjesë e kontratës së qeverisë me kompaninë Pfizer 7020 dhe një sasi e parë 4680 nga mbështetja e Bashkimit Europian ????????????????

#MëeMiraështëPërpara

#ShqipëriaBuzëqesh

#SkaKohëPërPushim