BREAKING NEWS

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë në dorë dosjet e aferës së CEZ, janë të tronditur nga heshtja e drejtësisë përballë korrupsionit

Romeo Kara trondit Metën e Berishën: Kongresi Amerikan ka marrë
x

Politike

I japin Ramës një dhuratë! Nxënësit përballen me të papriturën: Do ta vendos tek Kryeministria (VIDEO)

I japin Ramës një dhuratë! Nxënësit përballen me

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka vizituar shkollën e rindërtuar “Dan Bajrami” në Gjorem të Laçit.

Rama ka vijuar edhe në këtë shkollë me traditën e basketbollit duke luajtur për disa momente me nxënësit që gjeti në fushë.

Ai gjithashtu ka marrë nga nxënësit e shkollës një dhuratë simbolike që ishte një rrënjë ulliri. Rama e mirëpriti dhuratën dhe premtoi se do e vendosë tek Kryeministria.

Po ashtu ajo i la dhe porosi nxënësve të shkollës ”Këta çunat vendosini në rresht”.