Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kryeministri Rama ndryshon look, shfaqet trendy si asnjëherë më parë (FOTO)

Postuar: 11/09/2019 - 12:29

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme takimin me koordinatorët e bashkëqeverisjes për zgjidhjen e problemeve të qytetarëve nga administrata.Mirëpo sot ndryshe nga daljet e tjera publike të tij, ka rënë në sy look-u ndryshe i kryeministrit me mjekër më të gjatë se zakonisht.

Kryeministri Edi Rama ka tërhequr vëmendje me veshjen e tij të pazakontë, ku është shfaqur me atlete sportive në samite  të rëndësishme, pantallona shumë të gjera apo treçerekshme me çorape të gjata, por asnjëherë me mjekër të gjatë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 22:48

Krzeministri ka raguar ndaj disa lajmeve që po qarkullojnë se pritet tërmet sërish.

Postuar: 22/09/2019 - 21:20

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Petro Koçi tha se në banesat e dëmtuara rëndë do të ketë ndërhyrje

Postuar: 22/09/2019 - 20:33

Pas tërmeteve të fuqishme që përfshinë Shqipërinë gjatë ditës së djeshme ka reaguar edhe Sekretar

Postuar: 22/09/2019 - 20:04

Situata e pazakontë në vend pas tërmeteve të fuqishme duket se ka bërë që Ministria e Arsimit, Be

Postuar: 22/09/2019 - 19:50

Shqipëria është tronditur nga një tërmet me magnitudë 5.8 ballë, duke shkaktuar panik te qytetarë

Postuar: 22/09/2019 - 19:33

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, së bashku me deputetët Fatmir Xhafaj

Postuar: 22/09/2019 - 18:37

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe zëvendëskryeministri Erion Braçe ndoqën nga afër