BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Politike

Kryeministri Rama në zi, Presidenti Meta i dërgon mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të nënës (FOTO)

Kryeministri Rama në zi, Presidenti Meta i dërgon mesazh

Presidenti Ilir Meta përmes një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllimet familjes Rama për ndarjen nga jeta të Anetës.

“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!”, shkruan Presidenti Meta.