Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kryeministri Rama nuk ndalet, jep lajmin e mirë: Së shpejti... (FOTO)

Postuar: 24/08/2019 - 11:41

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një tjetër lajm të mirë, sa i takon projekteve për rrugët në vend. Rama shkruan në “Facebook” se së shpejti përfundon rruga hyrëse e Bashkisë së Maliqit.

Kreu i qeverisë publikon fotot, që tregojnë gjendjen e mëparshme të rrugës, e cila sipas tij, ishte një shteg gropash e pluhurash në verë dhe ujërash e lluce në dimër, ndërsa tregon edhe pamjet e rrugës së ndërtuar.

“SE SHPEJTI… përfundon rruga hyrëse e Bashkisë së Maliqit, një shteg gropat e pluhurash në verë dhe ujrash e lluce në dimër, ku tani po merr formë një tjetër pjesë e qytetit të rilindur-- #ShqipëriaqëDuam”, shkruan Rama.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2019 - 12:01

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vijon takimin me qytetarët në kuadër të turit “Rrugëtimi për Shqipërinë”.

Postuar: 14/11/2019 - 12:01

Olsian Çela është renditur i pari nga KLP, në listën që do i dërgohet parlamentit për votim, në g

Postuar: 14/11/2019 - 11:56

Zyra e OSBE në Tiranë së bashku me Këshillin e Evropës dhe NDI, (National Democratic Institute),

Postuar: 14/11/2019 - 11:36

Ditën e djeshme u dekretua nga Presidenti Ilir Meta, si anëtare e Gjykatës Kushtetuese Marsida Xh

Postuar: 14/11/2019 - 11:35

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë një takimi në qytetin e Sarandës e ka quajtur kërc

Postuar: 14/11/2019 - 11:05

Dekretimi i partneres së Enkelejd Alibeajt, Marsida Xhaferllarit nga Presidenti Meta si anëtare e

Postuar: 14/11/2019 - 10:51

Ish-deputetja e PD, Albana Vokshi ka denoncuar sot nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale largi