Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Politike

Kryeministri Rama nuk ndalet, nxjerr videon nga Gjermania dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Kryeministri Rama nuk ndalet, nxjerr videon nga Gjermania dhe jep mesazhin e

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, duke u shprehur se ndodhet në Mynih të Gjermanisë, në tryezën e diskutimit mbi Ballkanin Perëndimor në rrugën drejt anëtarësimit në BE dhe sigurinë rajonale.

Rama shprehet se tryeza e diskutimit për sigurinë rajonale bën që rruga europiane e Shqipërisë të jetë më e lehtë.

Postimi i kryeministrit Edi Ramës në Facebook:

Gjermani, Mynih – Në tryezën e diskutimit mbi Ballkanin Perëndimor në rrugën drejt anëtarësimit në BE dhe sigurinë rajonale.

 

Më të lexuarat