BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

Kryeministri Rama nuk përmbahet ndaj Bashës: Janë bajate, vulgare, infektive dhe të fajshme

Kryeministri Rama nuk përmbahet ndaj Bashës: Janë bajate,

Kryeministri Rama nga Gjirokastra, foli edhe për takimet elektorale të kreut të PD Lulzim Basha në shkelje të rregullave antiCOVID duke thënë se përveçse bajate dhe vulgare ka edhe faj sepse rrit infektimet.

"Shikoni ato mitingje si në 90, 98', 98'. Zhurmë mblidhu uuu, 2 gishta. Por këtë herë përveçse banale bajate dhe vulgare ështe e fajshme se është infektive, nuk është lidership të thuash skam ça bëj se njerëzit mblidhen se më duan. Nejse. Për ta mbullur dua tu them një gjë. Do bëjmë për Gjirokastrën më shumë se çështë  bërë në të dyja mandatet e marra së bashku. Jo se po e them se duhet thënë por sepse është e mundur dhe është plani ynë sështë dëhsira jonë", tha Rama.

Më të lexuarat