BREAKING NEWS

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi: Sot është një ditë shumë e vështirë për mua

E trishtë! Valentina Leskaj humb njeriun e shtrenjtë nga koronavirusi:
x

Politike

Kryeministri Rama nxjerr pamjet nga Kalaja e Beratit e ndriçuar si kurrë më parë: Nuk është Game of Thrones

Kryeministri Rama nxjerr pamjet nga Kalaja e Beratit e ndriçuar si

Kalaja e Beratit, një nga monumentet më të mëdha historike të Ballkanit, është ndriçuar totalisht, duke rifituar madhështinë që ka ky monument nën mbrojtjen e UNESCO-s.Falë projektit të ndriçimit të realizuar nga Ministria e Kulturës, qyteti i një mbi një dritareve sot duket edhe më i bukur se kurrë dhe në pritje të shumë vizitorëve. 

Kryeministri Rama ka publikuar sot pamjet dhe shkruan: Nuk është Game of Thrones, po Kalaja e Beratit pas përfundimit të projektit të ndriçimit artistik

Më të lexuarat