BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x
BREAKING NEWS

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi i jashtëzakonshën i PS, ja kush e shoqëronte kryeministrin Rama në momentin e hyrjes dhe gjesti i tij që tërhoqi vëmendjen (VIDEO-LIVE)

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi  i jashtëzakonshën i PS, ja kush e
x
BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x

Politike

"Tabela e shumëzimit në PD ka virusin", kryeministri Rama nxjerr videon e Orjola Pampurit që po qarkullon me shpejtësi në rrjet

"Tabela e shumëzimit në PD ka virusin", kryeministri Rama

Kryeministri Rama ka publikuar, një video të ish-deputetes së PD-së, Orjola Pampurit e cika bëri një ngatërresë me numrat.

“Mund të dalin të dalin të paralajmërojnë se do të hapin Covid3, por nuk është e mjaftueshme. Nuk është një spital Covid3, është ish-pavioni i urologjisë. Me një përshtatje bazike të 11 dhomave me dy shtretër, spitali mund të akomodojë vetëm 24 persona”, shprehet Pampuri.

“11 X 2 = 24
Tabela e shumëzimit në PD ka virusin. Lule më lule”, shkruan kryeministri Rama në rrjetin social ‘Instagram’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11 X 2 = 24 ???? Tabela e shumëzimit në PD ka virusin #LulemLule ????

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on