BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Politike

Kryeministri Rama publikon pamjet fantastike nga Gjirokastra (FOTO)

Kryeministri Rama publikon pamjet fantastike nga Gjirokastra (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar disa zona në jug të vendit, ku inspektoi edhe Bypassin e Tepelenës i shoqëruar nga ministrja Belinda Balluku.

Rama si çdo ditë tekSa promovon bukuritë turistike të vendit, sot ka zgjedhur të publikojë në faqen e tij disa pamje fantastike nga Gjikrokastra.