BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Politike

Kryeministri Rama publikon videon prekëse që në mëngjes dhe jep lajmin e mirë për këtë vogëlushe: Tani edhe Denisa...

Kryeministri Rama publikon videon prekëse që në mëngjes dhe

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video tepër emocionuese.

Ministrja e re e Arsimit, Evis Kushi i ka ardhur në ndihmë vogëlushes Denisa për të shkuar në shkollë si gjithë bashkëmoshatarët e saj.

“MIRËMËNGJES

dhe me Denisën e vogël që sot shkon në shkollë normalisht, së bashku me 480 mijë nxënës të tjerë, ju uroj një javë të bukur’, shkruan Rama krahas videos emocionuese.