BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Politike

Kryeministri Rama surprizon që në mëngjes, publikon videon dhe ka vetëm dy fjalë për të gjithë: S’është në Zvicër, po...

Kryeministri Rama surprizon që në mëngjes, publikon videon dhe ka

Kryeministri Edi Rama menjëherë pas publikimit të shprehjes së shenjtë si çdo mëngjes, na ka çuar në qytetin e bukur të Korçës.

Rama ka publikuar pak më parë një video, ku shfaqet mali i Moravës i mbuluar nga dëbora.

”S’është në Zvicër, po në Korçë”, shkruan kryeministri krahas videos.

Pak ditë më parë, Rama ndau me të gjithë disa pamje nga Valbona duke e kthyer tashmë si një ritual promovimin e Shqipërinë për turistët dhe jo vetëm.

Më të lexuarat