BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

Kryeministri Rama takohet me George Soros dhe i bën ‘karshëllëk’ ish-kreut të PD, vjen reagimi i Sali Berishës  

Kryeministri Rama takohet me George Soros dhe i bën

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës së tij në SHBA ka takuar dje biznesmenin e njohur George Soros.

Ai ka postuar një foto në faqen e tij në Facebook ku shkruan se ai është një mik i çmuar dhe një mbështetës i palëkundur i Shoqërisë së Hapur. Lidhur me këtë ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha, i cili publikon foton e Vjosa Osmanit me ish presidentin Bill Klinton dhe foton e Ramës me Soros.

“Presidentja e Kosoves Vjosa Osmani me ish presidentin Bill Klinton, burrin e madh te kombit amerikan qe udhehoqi betejen e NATOs per çlirimin e Kosoves. Ne anen tjeter Zografi bis me nje armik tjeter te kombit shqitar, multimiardierin George Soros”, shkruan Berisha.

Postimi i Berishës

Nje foto me dy antipodet e historise se kombit shqiptar!     

Presidentja e Kosoves Vjosa Osmani me ish presidentin Bill Klinton, burrin e madh te kombit amerikan qe udhehoqi betejen e NATOs per çlirimin e Kosoves. Ne anen tjeter Zografi bis me nje armik tjeter te kombit shqitar, multimiardierin George Soros qe rikthyen kontrollin e shoqerise civile dhe te sistem te drejtesise nga partia shtet ne Shqiperi dhe se bashku me serbomadhin Vuçiç projektuan ndarjen e Kosoves, vendosjen e hegjemonise serbe ne rajon. sb

Më të lexuarat