BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Politike

Kryeministri Rama tregon se çfarë e pret Partinë Demokratike: Me shantazhe dhe kërcënime...

Kryeministri Rama tregon se çfarë e pret Partinë Demokratike:

Kryeministri Rama tha se me shantazhe dhe kërcënime, PD do të shkojë nga humbja në humbje.

Pjesë nga intervista

Kryeministër, me plotësimin e kërkesave të opozitës brenda parlamentit, keni krijuar më shumë se hatërmbetje tek opozita jashtë parlamentit, gjithë kjo situatë, sipas jush, e fut e vendin në një krizë të re politike?

Uroj që opozita jashtëparlamentare dhe PD të kenë nxjerrë mësime e nga e kaluara dhe ta harrojë se me kërcënime  shantazhin që mund t’i sjellë prap probleme Shqipërisë, nuk shkon larg, përkundrazi shkon nga humbja në humbje.

Më të lexuarat