BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Politike

Kryeministri Rama u thotë 'PO' naftëtarëve të Ballshit, por me një kusht

Kryeministri Rama u thotë 'PO' naftëtarëve të

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish ditën e sotme për grevën e urisë nga naftëtarët e Ballshit.

'Unë jo vetëm nuk po hesht por po përsëris çdo ditë: Ndalni grevën dhe ulemi diskutojmë për hallin tuaj! Nuk ka negociata me presione e me ultimatume në një familje, po ka qarje halli me logjikë e me zemër të hapur! E thjeshtë:Dilni nga greva dhe do vij unë vetë tek ju menjëherë.'-shkruan Rama në Twitter.

Gratë naftëtare, pak më parë i bënë thirrje kryeministrit t’i japë zgjidhje dhe të mos heshtë si dhe të nisë një grup negociator.

Më të lexuarat