BREAKING NEWS

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me marrëveshjen e detit me Greqinë

Ilir Meta plas bombën: Basha ka bërë dopio lojë me
x
BREAKING NEWS

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i pashmangshëm për dy arsye të rëndësishme

Basha flet për përjashtimin e Berishës: Një vendim i
x
BREAKING NEWS

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta jap kur të...

30 qershori legjitim, Meta: Vendimin për zgjedhjet në 6 bashki do ta
x
BREAKING NEWS

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit duhet të dorëzoni këto dokumente

Blendi Gonxhe del me njoftimin e rëndësishëm: Para 31 dhjetorit
x
BREAKING NEWS

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për pensionistët për vitet 2022-2024

Rama jep lajmin fantastik, zbulon shumën e lekëve bonus për
x
BREAKING NEWS

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë: Në 24 orët e fundit ka humbur jetën 3 qytetarë në Shqipëri

Rritet numri i rasteve të reja, Ministria e Shëndetësisë:
x
BREAKING NEWS

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u bënë shkak, si e vrau 20-vjeçari ish-deputetin, cili ishte roli i bashkëpunëtorit në atentat

Detaje të reja nga ekzekutimi i Pashko Ujkës/ 30 mijë euro u
x
BREAKING NEWS

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo Tabakut, zbardhet vendimi

Mbyllen hetimet, SPAK i jep goditjen e fundit Enkelejda Hoxhës dhe Aldo
x

Politike

“Ku e di ti sa është çmimi i vajit!”, Braçe i kthehet keq Bashës: Kemi qenë 16 vite në një lagje, nuk të kam parë të...

“Ku e di ti sa është çmimi i vajit!”, Braçe

Deputeti i PS-së Erion Braçe ka sulmuar ashpër Lulzim Bashën.

“Boll të dëgjuam sot tre orë, di shumë për ty, ashtu siç di dhe për procesin e rindërtimit ku kam qenë vetë i angazhuar me Fondin Shqiptar të Zhvillimit.

Askush nuk do borxh, borxhi nuk është tabu. Basha nuk mund të flasi për çmimet e shportës, pasi nuk ka bërë qoftë edhe njëherë të vetme pazar. Kam qenë 16 vite me të në një lagje, dhe nuk e kam parë njëherë të vetme që të bëj pazar, a e di Lulzim Basha se sa është çmimi i vajit, sa është çmimi i orizit.

Një njeri që ia bëjnë pazaret të tjerët, nuk mund ta dijë dhe ta ndjejë rritjen e çmimeve. Bashës as ia ndjen fare për njerëzit e zakonshëm”, tha mes të tjerave Braçe në Kuvend.