Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Ku merr vesh ti, ti je ordiner, ti je rrugaç!", biznesmeni gay përplaset live me deputetin e Kuvendit

Postuar: 10/10/2019 - 22:45

Biznesmeni Elton Ilirjani ka debatuar ashpër me kryetarin e Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, mbrëmjen e sotme, në studion e emisionit '360 gradë' me temë "Feja hyn në politikë? Kisha katolike del hapur!”. 

Debati:

Ilirjani: Politikën shqiptare nuk e ndjek dhe bëj shumë mirë që nuk e ndjek, sepse ka politikanë të nivelit të tillë, por ngushëllohem nga fakti që ka zero vota. Do i kërkoj zotërisë që të mos kërcënoj njerëzit që nuk i njeh.

Gjuzi: Nuk të kërcënon njeri, atë kërcënimin e ke ti që kërcënon familjen. Ti që ke para dhe blen parada edhe në Tiranë.

Ilirjani: Ku merr vesh ti për familje, ti flet për gjuhë ordinere! Ti flet me vrima. Ti je ordiner, ti je rrugaç.

Gjuzi: Unë kam katër kalamaj, flet ti për familje! Ti je rrezik për shoqërinë, prandaj ke ikur.

Ilirjani: Ti duhesh ndaluar të dalësh nga Republika e Shqipërisë, sepse je rrezik për Europën moderne, ti je i rrezikshëm.

Gjuzi: Hajde vëllai bëje denoncim!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 23:59

Kryeministri Edi Rama ka nisur aksionin pas mos hapjes së negociatave me BE.

Postuar: 21/10/2019 - 23:52

Kreu i LZHK-së, Dashmair Shehi  tha se është i gatshëm për të hyrë në zgjedhje të parakohshm

Postuar: 21/10/2019 - 23:45

Deputeti socialist Taulant Balla tha se Partia Socialiste nuk mbron askënd, por vë drejtësinë të

Postuar: 21/10/2019 - 22:55

Deputeti socialist Taulant Balla u shpreh se Kodi i Ri Zgjedhor do të votohet deri në fund të kët

Postuar: 21/10/2019 - 22:33

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma tha se opozita ia la të gjitha pushtetet Edi Ramë

Postuar: 21/10/2019 - 22:20

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi  tha se kryeministri Rama po synon që çdo pushtet ta ketë nën

Postuar: 21/10/2019 - 22:15

Gazeta prestigjioze amerikane Financial Times ka sulmuar në mënyre të ashpër vendimin e Këshillit